7. Sınıflar Yakan Top Turnuvasında Şampiyon 7-K Sınıfı Oldu.
1 min read![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/3-1024x768.jpeg)
Ortaokul Beden Eğitimi Zümresi tarafından düzenlenen 7. Sınıflar Yakan Top Turnuvası nefes kesen final müsabakasıyla tamamlandı. Finalde karşılaşan 7-K/ ve 7-P sınıflarımızın mücadelesi sonucunda rakibine üstünlük kuran 7-K sınıfı turnuvanın şampiyonu oldu. Finalist sınıflarımızı ve turnuvaya katılan bütün öğrencilerimizi tebrik ederiz.
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/3-1024x768.jpeg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/4-1024x768.jpeg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/77-1024x768.jpeg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/1-1024x768.jpeg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/2-1024x768.jpeg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/5-1024x768.jpeg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/7-1024x768.jpeg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/111-1024x768.jpeg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/665-1024x768.jpeg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/767-1024x768.jpeg)