TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü A Erkek Basketbol Takımımız Ortaokul öğrencilerimizle bir araya geldi.
1 min read![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-12-at-13.22.45-1024x768.jpeg)
TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü A Basketbol Takımımız 12 Ekim 2023 tarihinde ortaokul öğrencilerimizi ziyaret etti. Oyuncuları karşılarında gören öğrencilerimiz, büyük bir heyecan ve mutluluk yaşadılar. A Basketbol Takımımızla sohbet etme fırsatı bulan öğrencilerimiz aynı zamanda takım oyuncularıyla basketbol oynadılar.
Spor salonunda öğrencilerimizle buluşan A Basketbol takımımız ardından öğlen arasında Ortaokul bahçemizde öğrencilerimizle beraber maç yaptılar. A Basketbol takımımız öğrencilerimizle yakından ilgilenerek basketbol oynayıp imza dağıttılar. A Basketbol Takımımıza ziyaretleri için teşekkür eder oynayacağı bütün müsabakalarda başarılar dileriz.
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_5082-1-1024x683.jpg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_5089-1-1024x683.jpg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_5093-1-1024x683.jpg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_5103-1-683x1024.jpg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_5105-1-1024x683.jpg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_5108-1-1024x683.jpg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_5109-1024x683.jpg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_5117-1024x683.jpg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_5119-1024x683.jpg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_5122-1024x683.jpg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-12-at-11.39.49-461x1024.jpeg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-12-at-11.39.51-1-1024x461.jpeg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-12-at-13.22.35-1024x768.jpeg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-12-at-13.22.43-1024x768.jpeg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-12-at-13.22.45-1024x768.jpeg)