Lise Öğrencimiz Korhan Olguntürk’ün 19. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyona Başarısı
1 min read![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp_Image_2023-09-04_at_12.56.38_1-1024x768.jpeg)
Lise kısmı 11. Sınıf Öğrencimiz Korhan Olguntürk, 2-3 Eylül 2023 tarihlerinde İstanbul-Heybeliada’da gerçekleştirilen “19. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonalarında” 14-16 yaş grubunda 2 kilometrelik 2K parkurunda 2. olarak gümüş madalya ve 1 kilometrelik 1K parkurunda 3. Olarak bronz madalya kazanmıştır.
Öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.