Okullar Arası Ankara Satranç Turnuvasında Minikler A Kategorisinde 1. Olduk
1 min read![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/TOPLU1-1024x461.jpg)
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/TOPLU1-1024x461.jpg)
İlkokul öğrencilerimiz 27-29 Mart 2023 tarihleri arasında Ankara Tren Garı AVM’de düzenlenen Okullar Arası Mahalli Ankara Satranç Yarışmasında;
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/MINIKLERA-1-1024x461.jpg)
Minikler A Kategorisinde yarışmaya3 takımımız katılmıştır. Rüzgar KARAKOYUNLU (4-T), Deniz KARACA (4-P), Toprak KARAKOYUNLU (4-T), Rüzgar Zeki ŞAHİN (3-L) ve Kerem ŞİMŞEK (3-O)’den oluşan takımımız Minikler A Kategorisinde 1. olmuştur.
![](https://spor.tedankara.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/MINIKLERB3-1024x461.jpg)
Minikler B Kategorisinde yarışmaya katılan Can Kerem ÇORUK (1-C), Arben Toprak ULUSOY (2-N), Kerem Alp YİĞİT (2-O) ve Deniz GÖKMEN (2-P)‘den oluşan takımımız Minikler B Kategorisinde 3. olmuştur.
Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.